About

Hello, jina langu ni Porati. Nina furaha hii ya kuingia blog kuanza na kuanzishwamkumbuke. Mimi nitakuwa posting hapa nadra sana. Maudhui mimi baada ya kuwarangi ya shaba.

  1. Swahili you say? I’m a bit rusty, let’s see what I can do here…hmm..*AHEM*

    “Hello, my name is Porati. I’m glad this blog entry started by (word I don’t know). I’ll be posting here very rare. Content me after (word I don’t know) quality.”

    Interesting.

  2. bro all your stuff is gone…this is weird. also, I am using grooveshark, like a boss.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: